Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 12 maja 2019, 21:28

Kody do gry Assassin's Creed: Revelations (kurtyzana w trybie multiplayer; grobowiec w Haga Sofii) PC, PS4, XONE, X360, PS3

Wstęp

Assassin's Creed: Revelations jest kolejną odsłoną kultowego cyklu przygodowych gier akcji od firmy Ubisoft. Produkcja zamyka tzw. „trylogię Ezio”. W trakcie zabawy wcielamy się żyjącego we współczesności Desmonda Milesa i jego przodka, XVI-wiecznego asasyna Ezio Auditore da Firenze, który wyrusza do Konstantynopola, by poznać losy Altaira, czyli głównego bohatera pierwszej części serii. Rozgrywka w Revelations polega na bieganiu po otwartym mieście, eliminowaniu przeciwników (zarówno z ukrycia, jak i podczas otwartej walki) oraz wykonywaniu kolejnych misji.

Triki do gry

Kurtyzana w trybie multiplayer

Gdy osiągniesz poziom 50. w trybie wieloosobowym, będziesz mógł grać jako kurtyzana Fiora Cavazza.

Grobowiec w Haga Sofii

Aby dostać się do grobowca w Haga Sofii, musisz zebrać wszystkie 10 stron wspomnień Ishaka Paszy. Będzie to możliwe najwcześniej po ukończeniu 3 wspomnienia w 5 sekwencji.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 maja 2019