Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 kwietnia 2019, 14:32

A Way Out (zakończenia) PC, PS4, XONE

Wstęp

A Way Out jest kooperacyjną grą akcji od studia Hazelight. Opowiada ona historię Vincenta i Leo, którzy poznają się w więzieniu. Szybko ich celem staje się ucieczka. Ich przygoda pełna jest walk wręcz, strzelanin, pościgów samochodowych oraz segmentów skradankowych. Tytuł oferuje dowolność w rozwiązywaniu problemów – możemy do nich podejść w sposób agresywny, bądź bardziej spokojny i przemyślany.

Triki do gry

Zakończenia

A Way Out oferuje dwa zakończenia:

  1. Zakończenie Vincenta – gdy Vincent przeżyje, zobaczysz scenkę, w której bohater trzyma Leo za rękę. Następnie poinformuje Lindę i Aleksa o śmierci przyjaciela.
  2. Zakończenie Leo – gdy Leo przeżyje, zobaczysz scenkę, w której Vincent poprosi go o przekazanie liściku Carol, co też mężczyzna czyni.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 kwietnia 2019