Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 marca 2019, 21:36

Dynasty Warriors 9 (zwiększanie poziomu więzi) PC, PS4, XONE

Wstęp

Dynasty Warriors 9 jest wydaną w lutym 2018 roku odsłoną popularnej serii gier akcji inspirowanych książką Opowieści o Trzech Królestwach pióra Luo Guanzhonga. W tytule studia Omega Force po raz kolejny przenosimy się do Chin z przełomu II i III wieku naszej ery, gdzie bierzemy udział w wielkich bitwach i staramy się przejąć kontrolę nad państwem.

Triki do gry

Zwiększanie poziomu więzi

Potrzebujesz dwóch kryjówek. Z jednej z nich wyślij list do oficera, a następnie udaj się do drugiej. Gdy otworzysz drzwi do kryjówki, oficer powinien pojawić się obok budynku na zewnątrz. Porozmawiaj z nim, a podniesiesz poziom więzi. Teraz wyślij list z drugiej kryjówki do pierwszej. Powtarzaj ten proces dowolną ilość razy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 marca 2019