Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 lutego 2019, 22:07

Subnautica: Below Zero (kody) PC

Wstęp

Subnautica: Below Zero jest samodzielnym dodatkiem do wydanej w 2018 roku gry autorstwa Unknown Worlds Entertainment. Trafiamy w niej na zamarzniętą powierzchnię planety 4546B i naszym zadaniem jest przetrwanie na niej oraz odkrywanie kolejnych tajemnic, które przed nami skrywa. W trakcie zabawy, prócz dbania o podstawowe potrzeby i funkcje życiowe (w tym temperaturę ciała), musimy zbierać surowce, budować bazy i wytwarzać przydatne przedmioty.

Kody do gry

Wciśnij F3. Rozwiniesz w ten sposób menu w lewym górnym rogu. Następnie naciśnij F8 by „uwolnić” myszkę i odznacz opcję Disable Console. Wyłącz menu i ponownie zablokuj myszkę. Teraz będziesz mógł wcisnąć klawisz ~ i wpisać dowolny z poniższych kodów.

 1. ALLBLUEPRINTS – odblokuj wszystkie projekty
 2. MADLOOT – darmowe przydatne przedmioty
 3. NODAMAGE – nieśmiertelność
 4. NOCOST – wyłącz koszty budowy/wytwarzania przedmiotów
 5. RADIATION – wyłącz radiację
 6. SUB CYCLOPS – przywołaj Cyclopy
 7. SPAWN SEAMOTH 1 – przywołaj Seamoth
 8. WARPME – teleport do bezpiecznego miejsca
 9. OXYGEN – nieskończony tlen
 10. FASTBUILD – szybkie budowanie
 11. ITEM <nazwa przedmiotu> <liczba> – przywołaj przedmiot
 12. SPEED – możesz poruszać się szybciej lub wolniej
 13. DAY – ustaw dzień
 14. NIGHT – ustaw noc

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 lutego 2019