Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 10 lutego 2019, 21:18

Pikuniku (triki) PC, Switch

Wstęp

Pikuniku to stworzone przez studio Sectordub połączenie dwuwymiarowej platformówki i gry logicznej. Tytuł polega na eksplorowaniu dwunastu kolorowych poziomów, rozwiązywanie zagadek i wchodzenie w interakcję z innymi postaciami. Tytuł wyróżnia się absurdalnym humorem i nietuzinkowym klimatem.

Triki do gry

Gra na NES

W lesie jest dom z szyldem, na którym widnieje stworek z gry Space Invaders. Wejdź do środka, gdzie znajdziesz konsolę NES. Aby z niej skorzystać, musisz znaleźć grę. W kopalni, w pokoju matki, podejdź do rury i zjedź na dół, by znaleźć Erniego. Następnie przeskocz przez ścianę z kolcami. Znajdziesz robaka przed komputerem. Porozmawiaj z nim, a zdradzi, że bardzo lubi gry i wręczy ci kopię produkcji, którą sam stworzył. Możesz teraz wrócić do domu z NES-em, by w nią zagrać. Nie jest ona zbyt skomplikowana, lecz może stanowić całkiem miły przerywnik między kolejnymi wyzwaniami.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 lutego 2019