Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 3 lutego 2019, 13:18

Ace Combat 7: Skies Unknown (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Ace Combat 7: Skies Unkown jest kolejną odsłoną popularnego cyklu zręcznościowych symulatorów lotniczych, której korzenie sięgają początku lat 90. ubiegłego wieku. Akcja tytułu toczy się na alternatywnej Ziemi, gdzie toczy się wojna między Federacją Osean a Królestwem Erusea. Jako pilot myśliwca o pseudonimie Trigger bierzemy w niej udział po stronie tej pierwszej frakcji. W trakcie zabawy walczymy z wrogimi samolotami podczas efektownych pojedynków powietrznych i bombardujemy cele naziemne. Produkcja oferuje zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryby wieloosobowe.

Triki do gry

Skórki w kampanii

Aby odblokować dodatkowe skórki w kampanii, ukończ grę co najmniej raz na dowolnym poziomie trudności.

X-02S Strike Wyvern

Ukończ grę na poziomie normalnym lub wyższym, by odblokować X-02S Strike Wyvern w drzewku lutniczym. Aby zdobyć maszynę, potrzebujesz 2 000 000 MRP i odkryte YF-23 Black Widow II, F-22A Raptor lub Su-57.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 lutego 2019