Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 13 stycznia 2019, 21:26

Final Fantasy IV (triki) AND, iOS

Wstęp

Final Fantasy IV jest kolejną odsłoną kultowego cyklu jRPG-ów od firmy Square (obecnie Square Enix). Akcja tytułu rozgrywa się na alternatywnej wersji Ziemi, gdzie zjawiska i rasy charakterystyczne dla gatunku fantasy nie są niczym szokującym. Głównym bohaterem jest Cecil Harvey, Mroczny Rycerz, któremu zlecona zostaje misja dostarczenia pewnej paczki do Wioski Mgły. To jednak zaledwie początek przygody, pełnej wędrówek, rozmów z postaciami niezależnymi oraz walk z niebezpiecznymi przeciwnikami.

Triki do gry

Wycofanie się z walki

Gdy zobaczysz, że nie jesteś w stanie wygrać walki, wróć na ekran główny swojego urządzenia i wyłącz grę za pośrednictwem menadżera zadań. Uruchom tytuł ponownie i kontynuuj zabawę. Powinieneś być w momencie tuż przed rozpoczęciem przerwanej bitwy, z pełnym zdrowiem i wszystkimi przedmiotami, które straciłeś podczas niej.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 stycznia 2019