Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 23 grudnia 2018, 20:41

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes (triki) PC, PS4, XONE, X360, PS3, WiiU, PSV

Wstęp

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes jest kontynuacją popularnej gry zręcznościowej z 2013 roku. Za jej stworzenie odpowiada studio Avalanche. Jak sam tytuł wskazuje, główną atrakcją produkcji są bohaterowie znani z filmów i komiksów Marvela, tacy jak Hulk, Spider-Man, Hawkeye czy Kapitan Ameryka. Nie zabrakło w niej również postaci znanych z klasycznych kreskówek Disneya. Wcielając się w te gwiazdy eksplorujemy różnorodne plansze, walczymy z przeciwnikami, rozwiązujemy niezbyt skomplikowane zagadki logiczne, a nawet rozwijamy umiejętności protagonistów na prostym drzewku. Kolejne postacie możemy odblokowywać kupując plastikowe figurki w sklepach i umieszczając je w stacji dokującej.

Triki do gry

Iskierki

W edytorze Toybox przywołaj przeciwników, a następnie, bez wychodzenia z tego trybu, zacznij spamować Trójkąt lub przycisk wstecz. Gra pomyśli, że wrogowie zginęli i zaczną oni wyrzucać iskierki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 grudnia 2018