Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 18 listopada 2018, 13:38

Kody do gry Mario & Luigi: Dream Team (triki) 3DS

Wstęp

Mario & Luigi: Dream Team jest zręcznościówką z elementami RPG, za stworzenie której odpowiada firma Nintendo. W grze wcielamy się w tytułowy duet hydraulików, którzy muszą uratować księżniczkę Peach uprowadzoną przez złe siły do krainy snów. Podczas swojej przygody przyjdzie im przemierzyć różnorodne lokacje, spotkać barwne postacie, pokonać liczne segmenty platformowe i rozwiązać trudne zagadki logiczne. W tytule nie brakuje również pojedynków z przeciwnikami i iście RPG-owego rozwoju postaci.

Triki do gry

Zabawa z Luigim

Na ekranie tytułowym naciśnij na głowę Luigiego, by wejść z nim w interakcję. Możesz ciągnąć wąsy hydraulika lub łaskotać jego nos, by zmusić go do kichnięcia. Jeśli naciśniesz na jego czapkę, logo gry zrobi się ciemne.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 listopada 2018