Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 26 października 2018, 15:40

Kody do gry The Legend of Zelda: The Wind Waker HD (triki) WiiU

Wstęp

The Legend of Zelda: The Wind Waker HD jest przeznaczonym na konsolę WiiU remakiem jednej z odsłon kultowego cyklu firmy Nintendo. Podobnie, jak w przypadku pozostałych części serii, również ta stanowi połączenie jRPG-a, przygodówki, platformówki oraz różnych minigierek. W tytule ponownie wcielamy się w Linka, młodego wojownika, który musi pokonać zło w postaci demonicznego Ganona. Pomoże mu w tym tytułowa różdżka potrafiąca wywołać dowolne wiatry. Okaże się ona szczególnie przydatna podczas podróży głównym środkiem transportu bohatera, czyli łódką. Większość świata gry pokrywa bowiem morze.

Triki do gry

Odblokowywanie elementów

Element

Jak odblokować?

2nd Quest

Ukończ grę raz.

Knuckle

Zbierz wszystkie 5 statuetek Tingle.

Hero's Charm

Pokonaj labirynt Savage.

Deluxe Pictobox

Zostań pomocnikiem Lenzo.

Hurricane Spin Attack

Daj postaci o imieniu Orca na wyspie Outset 10 Knight's Crests.

Swift Sail

Możesz to wygrać w Windfall's Auction House w nocy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 października 2018