Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 26 października 2018, 15:35

Kody do gry Dead or Alive 5 Ultimate (triki) X360, PS3

Wstęp

Dead or Alive 5 Ultimate jest rozszerzoną wersją bijatyki należącej do popularnego cyklu stworzonego przez studio Team Ninja. W tytule możemy wybrać jednego z ponad dwudziestu wojowników i wziąć udział w którymś z kilkunastu trybów zabawy, zarówno dla pojedynczego, jak i wielu graczy. Pod względem modelu zabawy „piątka” nie różni się specjalnie od pozostałych odsłon serii. Podczas walk kluczowe jest agresywne przypieranie wroga do ściany oraz skuteczne kontry.

Triki do gry

Rzeczy do odblokowania

Element

Jak odblokować?

Donovan jako głos systemowy

Ukończ Alpha-152 Command Training.

Opcja OMG Breast Motion

Zdobądź osiągnięcie Failure Teaches Success .

Muzyka z Dead or Alive 3

Ukończ tryb Arcade (jeśli grasz w darmową wersję Core Fighters, musisz dokupić wszystkie DLC).

Muzyka z Dead or Alive 2

Ukończ tryb Arcade dwa razy (jeśli grasz w darmową wersję Core Fighters, musisz dokupić wszystkie DLC).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 października 2018