Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 26 października 2018, 15:33

Kody do gry Ace Combat: Assault Horizon (poziom trudności Ace) PC, X360, PS3, 3DS

Wstęp

Ace Combat: Assault Horizon to kolejna część znanej serii firmy Namco, w której zajmujemy się pilotowaniem różnorakich myśliwców bojowych i braniem udziału w widowiskowych podniebnych potyczkach. Wersja PC tej gry ukazała się z pewnym opóźnieniem i poniżej prezentujemy sposoby odblokowania jej ukrytych elementów.

Triki do gry

Poziom trudności Ace

Aby odblokować poziom trudności Ace, w którym wyłączona jest regeneracja zdrowia, a przeciwnicy są silniejsi, ukończ kampanię na poziomie Elite.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 października 2018