Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 19 października 2018, 19:07

Timespinner (kody) PC, PS4, PSV, 3DS

Wstęp

Timespinner jest klasyczną dwuwymiarową platformówką autorstwa studia Lunar Ray Games. Główną bohaterką tytułu jest żyjąca w fantastycznym świecie Erneah 20-letnia dziewczyna o imieniu Lunais, której celem jest pomszczenie wymordowanej rodziny i przyjaciół. W trakcie swojej misji protagonistka zwiedzi szereg różnorodnych lokacji, zdobędzie nowe bronie i umiejętności pozwalające na sprawniejsze uporanie się z groźnymi przeciwnikami oraz wykaże się swoją zręcznością. Elementem wyróżniającym grę jest tytułowy artefakt, który pozwala na manipulację czasem, w tym przenoszenie się w różne epoki z historii planety.

Kody do gry

W trakcie zabawy włącz menu pauzy, wybierz opcję Passwords i wpisz poniższy kod:

  1. NIGHTMARE777 – odblokuj tryb Nightmare

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 października 2018