Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 września 2018, 19:11

Escape Dead Island (triki) PC, X360, PS3

Wstęp

Escape Dead Island jest stworzonym przez szwedzkie studio Fatshark spin-offem popularnej gry Dead Island z 2011 roku. Głównym bohaterem tytułu jest Cliff Calo, który chcąc nakręcić o wirusie zamieniającym ludzi w zombie, trafia na tajemniczą wyspę objętą kwarantanną. Wyprawa badawcza szybko zmienia się w dramatyczną walkę o przetrwanie. Produkcja, w przeciwieństwie do oryginału, stawia większy nacisk na skradanie.

Triki do gry

Skaczące zombie

W ostatnim poziomie musisz biec po podwieszonej platformie i przy okazji radzić sobie z zombiakami. Lubią one skakać na bohatera, lecz możesz wykorzystać ten fakt na swoją korzyść. Pozwól im zbliżyć się do siebie a następnie podbiegnij do krawędzi konstrukcji. Jeśli będziesz miał szczęście, nieumarli rzucą się na ciebie. Wykonaj w tym momencie szybki unik, a potwory powinny spaść w przepaść.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 września 2018