Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 14 września 2018, 22:18

Marvel's Spider-Man (triki) PS4

Wstęp

Spider-Man jest stworzoną przez studio Insomniac Games dynamiczną grą akcji z otwartym światem. Jej główny bohater to tytułowy pajęczy superbohater, którego zadaniem jest ochrona Nowego Jorku (a konkretnie wyspy Manhattan) przed różnego rodzaju przestępstwami. Robi to za pomocą sieci i soczystych kopniaków.

Triki do gry (pre-patch)

Dodatkowe doświadczenie

Po ukończeniu pierwszej misji związanej z placami budowy Fiska i odblokowaniu żetonów baz, udaj się do Greenwich i rozpocznij zadanie od nowa. Ukończ je, a powinieneś dostać normalne doświadczenie i dodatkowe 2500 XP po rozmowie z Yuri. Nie musisz wykonywać nadprogramowych celów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 września 2018