Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 14 września 2018, 22:15

Call of Duty: Infinite Warfare (kody) PS4

Wstęp

Call of Duty: Infinite Warfare to jedna z odsłon słynnej serii strzelanek wydawanych przez firmę Activision. Tym razem jest to futurystyczna część przeznaczona na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz komputery osobiste, a za jej deweloping odpowiada studio Infinity Ward.

Kody do gry

W menu głównym gry wciśnij i przytrzymaj jednocześnie L1, L2, R1 i R2. Następnie, nie puszczając przycisków, wejdź do menu kampanii i wprowadź poniższą kombinację:

Dół > lewo > trójkąt > kwadrat > góra

Teraz wróć do głównego menu i puść L1, L2, R1 i R2. W ten sposób odblokujesz wszystkie misje. Będą one dostępne do czasu, aż zamkniesz grę lub ukończysz jeden z poziomów i zapiszesz stan zabawy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 września 2018