Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 sierpnia 2018, 16:45

Uncharted: Złota Otchłań (ukryta scenka) PSV

Wstęp

Uncharted: Złota Otchłań jest poboczną odsłoną kultowej serii przygodowych gier akcji, stworzoną przez studio Naught Dog z myślą o przenośnej konsoli PlayStation Vita. Jej fabuła toczy się przed wydarzeniami znanymi z Fortuny Drake'a. Na prośbę swego znajomego młody Nathan Drake wyrusza do środkowej Panamy, by odkryć sekret tajemniczego kompleksu świątynnego. Niestety, ruiny dawnej cywilizacji interesują nie tylko jego. W konsekwencji słynny awanturnik będzie musiał zmierzyć się nie tylko z przeszkodami, pułapkami i zagadkami, ale również z niebezpiecznymi przeciwnikami.

Triki do gry

Ukryta scenka

Musisz grać na najwyższym poziomie trudności. W rozdziale 31 po prostu podejdź do zwłok Estebana Maura. Uruchomi się humorystyczna scenka, w której aktorzy motion capture robią sobie żarty.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 sierpnia 2018