Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 9 sierpnia 2018, 14:55

Inquisitor (kody) PC

Wstęp

Inquisitor jest stworzoną przez studio Wooden Dragon grą action RPG z akcją ukazaną w rzucie izometrycznym. Tytuł przenosi nas do fikcyjnej krainy inspirowanej średniowieczną Europą. Główny bohater (który może być kapłanem, paladynem lub łotrzykiem) zostaje wciągnięty w niebezpieczną polityczną intrygę. Aby wykaraskać się z kłopotów będzie musiał zmierzyć się z licznymi przeciwnikami, rozwiązać skomplikowane zagadki i stale rozwijać swoje umiejętności.

Kody do gry

Podczas zabawy wciśnij klawisz ~, wpisz jeden z poniższych kodów i zatwierdź Enterem.

addattribpts <wartość> - zdobądź wybraną liczbę punktów atrybutów

addexp <wartość> - zdobądź wybraną liczbę punktów doświadczenia

givemoney <wartość> - zdobądź wybraną liczbę pieniędzy

addskillpts <wartość> - zdobądź wybraną liczbę punktów umiejętności

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 sierpnia 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz