Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 25 lipca 2018, 17:55

Kody do gry The Crew 2 (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

The Crew 2 jest kontynuacją popularnej gry wyścigowej od studia Ivory Tower z 2014 roku. Do dyspozycji wirtualnych kierowców po raz kolejny oddana została ogromna mapa obejmująca niemal całe Stany Zjednoczone, która wypełniona jest różnymi wyzwaniami i zawodami. W tytule możemy ścigać się nie tylko samochodami, ale również samolotami i motorówkami.

Triki do gry

Szybkie doświadczenie, pieniądze i skrzynki z częściami

Weź udział w zawodach Grand Prix Jersey City Alpha, które odblokują się tuż po osiągnięciu rangi Gwiazda. Są one zlokalizowane niedaleko kwatery głównej Pro Racing. Za ukończenie tego wydarzenia zawsze dostajesz skrzynkę z częściami, więc możesz powracać do niego ile tylko chcesz. Gdy osiągniesz 320 poziom wyczynowości ustaw trudność na wysoką. Będziesz dzięki temu otrzymywał więcej punktów doświadczenia (fanów) i pieniędzy. Możemy podejść w ten sposób do każdego wydarzenia w świecie gry, lecz Grand Prix Jersey City Alpha jest relatywnie krótkie i pozwala na szybkie zgromadzenie pokaźnych funduszy i zapasu części.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 25 lipca 2018