Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 24 czerwca 2018, 14:13

The Banner Saga 2 (kody) PC

Wstęp

The Banner Saga 2 jest bezpośrednią kontynuacją popularnego w niektórych kręgach turowego RPG-a z 2014 roku. Za jego stworzeniem ponownie stoi studio Stoic. W tytule gracze znów przejmują kontrolę nad grupą ludzi i olbrzymów, którzy kontynuują swoją wędrówkę po dotkniętym kataklizmem magicznym świecie inspirowanym mitologią nordycką. Zabawa w The Banner Saga 2 nie różni się specjalnie od tej znanej z poprzedniej części. W trakcie przygody bohaterowie napotkają licznych przeciwników do pokonania i będą musieli dokonać trudnych wyborów moralnych.

Kody do gry

Odnajdź plik startowy, kliknij w niego prawym przyciskiem myszy i wybierz Właściwości. Następnie do jego ścieżki dodaj parametr developer. Teraz w grze, w prawym górnym rogu ekranu, powinno pojawić się menu deweloperskie, za pomocą którego możesz modyfikować rozgrywkę. Ponadto istnieje opcja użycia konsoli. Po jej wywołaniu (kombinacja Ctrl+Shift+') wpisz dowolny z poniższych kodów:

spawnadd – na polu bitwy pojawia się dodatkowy przeciwnik

saga roster_add x – dodaje bohatera X (wpisz imię); kod może powodować błędy w skrypcie

saga item_all – dodaj wszystkie przedmioty do ekwipunku

saga market_show – otwórz menu sklepu gdziekolwiek

saga market_refresh – odśwież przedmioty w sklepie

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 czerwca 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz