Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 10 czerwca 2018, 15:00

Captain America: Super Soldier (ratowanie jeńców) NDS, 3DS

Wstęp

Captain America: Super Soldier jest wypuszczoną przy okazji filmu z 2011 roku platformówką, stworzoną przez studio Next Level Games. Wcielamy się w niej w tytułowego komiksowego bohatera, który musi przedostać się do zamku opanowanego przez złowroga organizację Hydra i odkrycie jej sekretów. Na jego drodze stają liczni przeciwnicy i przeszkody do pokonania.

Triki do gry

Ratowanie jeńców

Podczas zabawy będziesz miał okazję do uratowania jeńców, którzy zostali uwięzieni w różnych rejonach zamku. Za każdych pięciu wyzwolonych żołnierzy otrzymasz nową skórkę dla Kapitana.

Skórka

Jak zdobyć?

Ultimate 1940's uniform

Uwolnij 5 jeńców

Isaiah Bradley

Uwolnij 10 jeńców

Bucky Barnes

Uwolnij 15 jeńców

The Captain/US Agent

Uwolnij 20 jeńców

Classic Captain America

Uwolnij 25 jeńców

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 czerwca 2018