Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 10 czerwca 2018, 14:55

Bloodstained: Curse of the Moon (kody) PC

Wstęp

Bloodstained: Curse of the Moon jest stworzoną przez studio Inti Creates dwuwymiarową grą akcji z elementami platformowymi. Jej głównym bohaterem jest Zangetsu – łowca demonów, którego zadaniem jest pokonanie licznych pułapek, przeszkód oraz przeciwników i przedostanie się do zamczyska potężnego upadłego anioła, by go zgładzić. W wypełnieniu tego celu protagoniście pomagają spotkani na szlaku towarzysze.

Kody do gry

Gdy jesteś w trybie Boss Rush (tutaj przeczytasz, jak go odblokować), przytrzymaj jeden z poniższych klawiszy i wciśnij start, by aktywować dany modyfikator:

I – trudność bossów na poziomie trybu Nightmare

N - Ultimate Zangetsu (normalny poziom trudności bossów)

T – nieskończona liczba punktów broni

C – superbronie i serca regenerują się po każdej bitwie

Możesz włączyć kilka modyfikatorów naraz, o ile jesteś w stanie przytrzymać wszystkie niezbędne klawisze i wcisnąć start.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 czerwca 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz