Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 25 maja 2018, 22:49

The Gallery (triki) PC

Wstęp

The Gallery jest epizodyczną przygodówką stworzoną przez studio Cloudhead Games z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Jej główny bohater trafia do fantastycznego, mrocznego i niebezpiecznego świata, w którym stara się odnaleźć swoją zaginioną siostrę. W czasie poszukiwań gracze muszą rozwiązać mnóstwo zagadek środowiskowych, stoczyć liczne rozmowy z postaciami niezależnymi i unikać strażników.

Triki do gry

Jak ominąć ostatnie wyzwanie?

Ostatnie wyzwanie w epizodzie drugim jest uznawane za niezwykle irytujące. Polega ono na utrzymywaniu sześciokątnej śruby wewnątrz poruszającej się rury. Istnieje jednak sposób, by nieco ułatwić ten segment. Gra nie sprawdza bowiem, czy śruba została wrzucona do rury, a jedynie czy dotarła do jej końca. Wystarczy zatem, jeśli będziesz trzymał śrubę poza rurą aż cała sekwencja minie, a następnie jak gdyby nigdy nic ją wkręcisz.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 25 maja 2018