Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 18 maja 2018, 16:40

Dynasty Warriors 9 (konie) PC, PS4, XONE

Wstęp

Dynasty Warriors 9 jest wydaną w lutym 2018 roku odsłoną popularnej serii gier akcji inspirowanych książką Opowieści o Trzech Królestwach pióra Luo Guanzhonga. W tytule studia Omega Force po raz kolejny przenosimy się do Chin z przełomu II i III wieku naszej ery, gdzie bierzemy udział w wielkich bitwach i staramy się przejąć kontrolę nad państwem.

Triki do gry

Wierzchowiec Red Hare

Koń ten ma rudą grzywę i jest niezwykle szybki, co w połączeniu z wysoką wytrzymałością czyni go bardzo użytecznym zwierzęciem. Aby odblokować jego zakup w stajni za 100 000 sztuk złota należy ukończyć tryby opowieści dla Dong Zhuo, Guan Yu oraz Lu Bu.

Wierzchowiec Shadow Runner

Jest to koń, który według tradycji pomógł uciec Cao Cao z zamku Wan. Charakteryzuje się ogromną wytrzymałością. Aby go odblokować, należy ukończyć tryb opowieści dla Cao Cao. Będzie on dostępny do kupienia w stajni.

Wierzchowiec Hex Mark

Wyjątkowy koń, który Pang Tong podarował Liu Beiowi. Aby go odblokować, należy ukończyć tryb opowieści dla tych dwóch bohaterów. Rumak będzie dostępny do kupienia w stajni.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 maja 2018