Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 marca 2018, 09:42

Kody do gry Sacred 3 (triki) PC, X360, PS3

Wstęp

Sacred 3 to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG akcji. W odróżnieniu od poprzedniczek, które są klasycznymi hack-and-slashami, w tym przypadku mamy do czynienia z konsolowym slasherem.

Triki do gry

Pieniądze i doświadczenie

Ustaw poziom trudności Legend i rozpocznij misję „Vorios”. Rozwiń się na szósty poziom doświadczenia i pokonaj Walking Glaciera na początku misji „Icecreek Sanctuary”. Wciśnij pauzę i wybierz opcję „Quit Mission”. Załaduj stan gry i znowu pokonaj Walking Glaciera. Powtarzaj czynności, aż osiągniesz osiemnasty poziom. Następnie rozpocznij misje poboczną „Gloom Vale” i powtarzaj ją aż osiągniesz dwudziesty dziewiąty poziom. Teraz ukończ grę i wybierz poziom trudności „Deity” i ponownie załaduj misję „Icecreek Sanctuary”. Walcz z Walking Glacierem aż osiągniesz pięćdziesiąty poziom.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 marca 2018