Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 8 marca 2018, 09:47

Kody do gry Wasteland 2 (kody) PC

Wstęp

Wasteland 2 to gra cRPG będąca kontynuacją produkcji wypuszczonej w 1988 roku. Gracze trafiają do postapokaliptycznego świata, w którym przejmują kontrolę nad oddziałem stróżów prawa Desert Rangers.

Kody do gry

Zrób kopię zapasową gry!

Zdolności

W katalogu z zainstalowaną grą znajdź plik „Save Games”. Poszukaj w nim komendy „availableAttributePoints” i zmień widoczną liczbę na 20. Natomiast przy komendach związanych z umiejętnościami pozmieniaj wartości na 200. W ten sposób wpłyniesz na zdolności postaci.

Amunicja

W katalogu z zainstalowaną grą znajdź plik „Save Games”. Poszukaj w nim komendy zaczynającej się od „Ammo_” i zmień widoczne tam liczby. W ten sposób wpłyniesz na ilość posiadanej amunicji.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 marca 2018