Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 lutego 2018, 08:49

Kody do gry Assassin's Creed: Unity (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Assassin's Creed: Unity to jedna z wielu odsłon serii przygodowych gier akcji Assassin's Creed od firmy Ubisoft. Tym razem akcja rozgrywa się pod koniec XVIII wieku w Paryżu.

Triki do gry

Średniowieczna zbroja

Rozwiąż wszystkie 18 zagadek Nostradamusa. Zbroję znajdziesz w Cafe Theatre.

Łatwa kasa

Grając samemu powtarzaj misję „Medieval – Battlefield Helix Rift”. Zajmuje ona tylko kilka minut, a otrzymuje się za nią 8000 monet oraz bonusy. Natomiast w co-opie rozegraj napad „It Belongs In A Museum”, by równie szybko zdobyć 25 tysięcy monet, a nawet więcej.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 lutego 2018