Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 30 stycznia 2018, 08:48

Broken Sword 5: The Serpent's Curse (triki) PC, PS4, XONE, AND, iOS, PSV

Wstęp

Broken Sword 5: The Serpent's Curse to przygodówka od studia Revolution Software. Podczas zabawy uczestniczymy w przygodzie pary bohaterów – dziennikarki Nico Collard i prawnika George’a Stobbarta.

Triki do gry

Wywiad

Na poziomie Castell dels Sants, gdy grasz jako Nico, otwórz drzwi samochodu znajdującego się w pobliżu kozy. Użyj przepustki prasowej na radiu dziewięć razy, by usłyszeć wywiad z Georgem Stobbartem na temat wystawy sztuki w Le Lizard Bleu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 30 stycznia 2018