Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 stycznia 2018, 09:30

The Forest (triki) PC, PS4

Wstęp

The Forest to gra z gatunku survival. Podczas zabawy trafiamy na tajemniczą wyspę. Panoszą się na niej krwiożercze mutanty, z którymi musimy walczyć o przetrwanie.

Triki do gry

Pożywienie

Jeżeli brakuje Ci jedzenia, postaraj się znaleźć staw. W większości z nich pływają ciągle odradzające się ryby, a tuż obok powinna znajdować się włócznia. Jest to najprostszy sposób na zdobycie pożywienia.

Baza

By uchronić się przed atakami mutantów, zbuduj swoją bazę w miejscu, w którym nie ma drzew, gdyż przeciwnicy potrafią się po nich wspinać i atakować z góry. Do tego nie zapominaj o murze i barykadzie.

Duplikaty

Jeżeli chcesz skopiować daną broń, wystarczy że wejdziesz do ekwipunku i wybierzesz jedną z nich. Podczas zmiany szybko wybierz inną. Dzięki temu pierwsza powróci do ekwipunku, a dodatkowo jej kopia wypadnie na ziemię.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 stycznia 2018