Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 31 grudnia 2017, 14:04

Forgotten Realms: Demon Stone (triki) PC, PS2

Wstęp

Forgotten Realms: Demon Stone to trójwymiarowa gra akcji oparta na świecie Forgotten Realms znanym z systemu Dungeons & Dragons. Gracze poznają losy bohaterów, którzy przypadkowo obudzili wielkie zło.

Triki do gry

Ukryte księgi

Ukończ następujące etapy, by otrzymać kolejne księgi:

  • Attack at Cedarleaf - Zhai's Past
  • The Wizard's Tower - Khelben's Letter
  • The Jungles of Chult - Illius' Youth
  • The Yuan-Ti Temple - Nesme's Fall
  • Stand at Mithral Hall - Cireka's Vow Drizzt's Journal
  • Into the Underdark - Ygorl And The Dragon

Nielimitowane złoto

Na poziomie Into The Underdark, w miejscu, gdzie znajduje się lodowa bariera, przełącz się na Zhai i użyj cieni, by atakować z zaskoczenia przeciwników wychodzących z prawego tunelu. W ten sposób możesz zbierać dowolną ilość złota.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 grudnia 2017

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz