Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 29 grudnia 2017, 13:49

Azure Striker Gunvolt (triki) PC, 3DS

Wstęp

Azure Striker Gunvolt to platformówka 2D, w której liczy się przede wszystkim walka. Gracze wcielają się w młodego członka ruchu oporu stawiającego czoła złej korporacji Sumeragi Group.

Triki do gry

Prawdziwy ostatni boss

Zdobądź siedem ukrytych klejnotów i porozmawiaj z Joule, a dostaniesz Handmade Necklace. Teraz przejdź poziom Firmament mając założony naszyjnik. Zamieni się on w Broken Necklace. Teraz musisz jeszcze raz zaliczyć poziom Firmament, by dostać się do prawdziwego bossa.

Dwie bronie

By korzystać z dwóch broni naraz, musisz ukończy wszystkie cztery specjalne misje.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 grudnia 2017