Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 listopada 2017, 17:49

Darkest Dungeon: The Crimson Court (kody) PC

Wstęp

The Crimson Court to dodatek do Darkest Dungeon - wymagającej gry RPG, w której kierujemy drużyną śmiałków przemierzających ruiny starego zamku, gdzie czai się zło.

Kody do gry

Usunięcie ograniczeń poziomu

Uwaga! Najpierw zrób kopię zapasową gry.

Wejdź do katalogu z zainstalowaną grą i znajdź folder „quest”. W nim znajduje się plik „quest.json” – otwórz go edytorem tekstu i w sekcji „restriction” zamień wszystkie liczby na 99. Dzięki temu będziesz mógł podchodzić do zadań postaciami na dowolnym poziomie.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 listopada 2017