Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 października 2017, 14:09

Twierdza: Krzyżowiec II (Darth Vader i wilk) PC

Wstęp

Stronghold: Crusader II to kontynuacja produkcji wypuszczonej w 2002 roku. Gracze ponownie przejmują kontrolę nad wojskami walczącymi na Bliskim Wschodzie podczas krucjat krzyżowych.

Triki do gry

Uczony myśli, że jesteś wilkiem

W menu głównym wybierz opcje i kliknij na logo. Wpisz „Wolf” jako swoje imię, a usłyszysz powitanie „Greetings the wolf not dead yet I see sire.”

Uczony myśli, że jesteś Darthem Vaderem

W menu głównym wybierz opcje i kliknij na logo. Wpisz „Vader” jako swoje imię, a usłyszysz powitanie „Obi won has trained you well, but your not a Jedi yet!”

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 października 2017