Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 30 października 2017, 15:42

Outlast (kody) PC

Wstęp

Outlast to pierwszoosobowy horror od studia Red Barrels. Podczas zabawy trafiamy do dawnego ośrodka dla obłąkanych, w którym dzieją się dziwne rzeczy.

Kody do gry

Uwaga! Przed wykonaniem dalszych czynności zrób kopię zapasową.

Nieśmiertelność

W katalogu z grą znajdziesz folder „Config” (np. C:\Users\offic_000\Documents\My Games\Outlast\OLGame\Config). Odszukaj w nim plik „OLEnemy” – otwórz go i wyszukaj komend o następującej lub podobnej treści „OLGame.OLEnemyPawn”, „OLGame.OLEnemyGenericPatient_G”. Są to nazwy przeciwników w grze. Zmień ich wartości przy danych dotyczących ataków (np. „NrmAttackNormalDamage=51” czy „HardAttackNormalDamage=101”) na 0. Dzięki temu będziesz nieśmiertelny.

Baterie

W tym samym katalogu znajdziesz plik „OLgame.ini”. Otwórz go i zmień komendę:

OLGame.OLCheatManager]

bCheatsEnabled=false

bUnlimitedBatteries=false

na:

OLGame.OLCheatManager]

bCheatsEnabled=true

bUnlimitedBatteries=true

Podczas następnego uruchomienia gry baterie nie będą się wyczerpywać.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 30 października 2017