Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 11 września 2017, 20:03

Kody do gry Sonic Mania (kody) PS4

Wstęp

Sonic Mania to nowoczesne podejście do klasycznych gier z Sonickiem. Wydany w 2017 roku projekt pozwala na zabawę w side-scrollowanej platformówce, w której poznajemy losy niebieskiego jeża i jego przyjaciół – Tailsa i Knucklesa.

Kody do gry

  • Wybór poziomu – przytrzymaj X i kwadrat, gdy podświetlasz opcję „No Save” w menu zapisywania postępów. Kod działa tylko po odblokowaniu trybu Debug (należy zebrać 16 medali).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 11 września 2017