Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 2 kwietnia 2017, 17:29

Kody do gry Might & Magic: Heroes VII (kody) PC

Wstęp

Might & Magic: Heroes VII to kolejna część serii turowych gier strategicznych wydawanych przez firmę Ubisoft. Gracze poznają losy krainy, której mieszkańcy muszą zmagać się z wojną domową.

Kody do gry

Edytorem tekstowym otwórz plik „MMH7Game.ini” znajdujący się w katalogu z grą. Znajdź linię „mDebugCheats=False” i zmień słowo „False” na „True”. Zapisz plik i uruchom grę. Powinieneś znaleźć na ekranie małą gwiazdkę, dającą dostęp do oszustw.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 2 kwietnia 2017