Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 5 grudnia 2016, 21:09

Far Cry 3: Blood Dragon (kody) PC

Wstęp

Far Cry 3: Blood Dragon to samodzielny dodatek popularnej strzelanki FPP Far Cry 3, stworzonej przez deweloperów ze studia Ubisoft. Produkcja stanowi pastisz filmów science-fiction z lat 80-tych XX wieku i przenosi graczy do 2007 roku.

Kody do gry

God Mode i amunicja

W katalogu z zainstalowaną grą znajdź plik .exe. Utwórz do niego skrót i kliknij na nim we właściwości (prawy przycisk myszy). W miejscu z adresem pliku zrób spację na samym końcu i wpisz „-GameProfile_GodMode 1”, a następnie znowu naciśnij spację i wpisz „-GameProfile_UnlimitedAmmo 1”. Teraz uruchom grę, udaj się do „C:/ My Documents/My games/Far Cry 3 Blood Dragon” i znajdź plik „GameProfile.XML” i we właściwościach zaznacz okienko z „Read Only” (tylko do odczytu). Uruchom grę korzystając z wcześniej utworzonego skrótu i ciesz się z trybu boga oraz nieskończonej amunicji.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 5 grudnia 2016