Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 7 listopada 2016, 15:21

Sid Meier's Civilization VI (kody) PC

Wstęp

Sid Meier's Civilization VI to szósta odsłona kultowego cyklu gier strategicznych. Podobnie jak w poprzednich częściach, tak i w tej stajemy na czele cywilizacji, którą staramy się rozwijać na przestrzeni kilku wieków.

Kody do gry

Wejdź do katalogu z zainstalowaną grą i skopiuj plik „AppOptions.txt” do osobnego folderu. W oryginale znajdź sekcje Debug i odszukaj linię „EnableDebugMenu 0”. Zmień „0” na „1” i zapisz plik. Uruchom grę i wciśnij ~, by otrzymać dostęp do konsoli.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 listopada 2016