Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 22 września 2016, 14:59

Kody do gry The Sims 4 (Zmiana relacji pomiędzy Simami) PC

Wstęp

The Sims 4 to czwarta pełnoprawna odsłona serii The Sims, czyli popularnego symulatora życia. W produkcji opiekujemy się Simami, którym należy zapewnić godne życie. W tym celu trzeba zatroszczyć się o mieszkanie, kontakty z innymi wirtualnymi ludźmi, zabawę, itd.

Triki do gier

Zmiana relacji pomiędzy Simami

Najpierw użyj kodu testingcheats (wciskasz Ctrl + Shift + C i wpisujesz ten kod), a następnie wklej widoczne poniżej formułki, zmieniając wedle woli poziom relacji (wartości od -100 do 100)

modifyrelationship PlayedSimFirstName PlayedSimLastName TargetFirstName TargetLastName (wartość od -100 do 100) Friendship/Romance_Main

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 22 września 2016