Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 lipca 2016, 15:48

Kody do gry Homefront: The Revolution (TimeSplitters 2) PC, PS4, XONE

Wstęp

Homefront: The Revolution to pierwszoosobowa strzelanka, w której trafiamy do okupowanej przez żołnierzy Korei Północnej Filadelfii. Jako członek ruchu oporu musimy zmierzyć się z przeważającymi siłami wroga.

Triki do gier

TimeSplitters 2

By zagrać w TimeSplitters 2 udaj się do bazy w Restricted Zone. Schodami wyjdź na samą górę, a w jednym z pokojów znajdziesz automat z grą, która zostanie tez dodana do zakładki „Extras” w menu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 lipca 2016