Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 lipca 2016, 15:23

Kody do gry Need for Speed (Ucieczka przed policją) PC, PS4, XONE

Wstęp

Need for Speed to kolejna odsłona popularnej serii zręcznościowych gier wyścigowych firmy Electronic Arts. Tym razem deweloperzy ze studia Ghost Games starali się wpleść w rozgrywkę wszystkie najlepsze elementy, których na przestrzeni lat doczekał się rzeczony cykl.

Triki do gier

Ucieczka przed policją

Gdy policja straci Cię z oczu podczas pościgu, szybko się zjedź na bok, zatrzymaj się i wyłącz silnik. W większości przypadków radiowóz przejedzie obok ciebie, nie zwracając nawet uwagi.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 lipca 2016