Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 20 września 2015, 19:09

Mortal Kombat (Alternatywna muzyka) PC

Wstęp

Mortal Kombat to kolejna odsłona jednej z najsłynniejszych serii gier wideo. Produkcja stanowi powrót marki do swoich korzeni i oferuje brutalną, emocjonującą i wymagającą rozgrywkę.

Triki do gry

Alternatywna muzyka

W trybie Versus, podczas wyboru areny, naciśnij Start, a podmienisz muzykę na piosenkę z jednej z wcześniejszych części serii.

Trik nie działa na nast. arenach: The Courtyard (Night), Desert, The Flesh Pits, Hell, Rooftop (Dusk), Shao Kahn's Throne Room, Shang Tsung's Gardens, Shang Tsung's Gardens (Night), oraz The Bell Tower.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 września 2015