Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 września 2015, 18:13

Wolfenstein: The Old Blood (Ukryte poziomy z Wolfenstein 3D) PC, PS4, XONE

Wstęp

Wolfenstein: The Old Blood to samodzielne rozszerzenie gry Wolfenstein: The New Order, będącej kolejną odsłoną jednej z najsłynniejszych serii strzelanek. Za produkcję odpowiada ekipa Machine Games.

Triki do gry

Ukryte poziomy z Wolfenstein 3D

Wszystkie 9 poziomów z „Episode 1: Escape From Wolfenstein" z gry Wolfenstein 3D są ukryte w rozdziałach Nightmare w Wolfenstein: The Old Blood. Należy szukać sekretnych pokojów z plakatem Wolfenstein 3D i przytrzymać przy nim przycisk akcji. Wszystkie lokacje znajdziecie tutaj.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 września 2015