Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 lipca 2015, 10:46

Mass Effect 2 (Nielimitowane punkty umiejętności) PC

Wstęp

Mass Effect 2 to kontynuacja pierwszej części serii Mass Effect, opowiadającej o walce komandora Sheparda ze Żniwiarzami. Jest to gra akcji z elementami gatunku RPG, w której przemierzamy kolejne kosmiczne lokacje, gdzie czekają na nas rozmaite misje.

Triki do gry

Nielimitowane punkty umiejętności

Zrekrutuj Morintha, by zdobyć umiejętność Dominate i dużą ilość Element Zero. Wykup ulepszenie Advanced Training i wybierz Dominate, a otrzymasz punkt umiejętności. Czynność powtarzaj dowolną ilość razy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 lipca 2015