Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 lipca 2015, 10:42

Mass Effect 2 (Pulse Rifle) PC

Wstęp

Mass Effect 2 to kontynuacja pierwszej części serii Mass Effect, opowiadającej o walce komandora Sheparda ze Żniwiarzami. Jest to gra akcji z elementami gatunku RPG, w której przemierzamy kolejne kosmiczne lokacje, gdzie czekają na nas rozmaite misje.

Triki do gry

Pulse Rifle

By zdobyć Pulse Rifle zmień poziom trudności na Hardcore przed lądowaniem na planecie. Następnie ukończ misję rekrutacyjną Tali'Zora, by znaleźć broń w pokoju, w którym znajduje się Tali.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 lipca 2015