Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 lutego 2015, 20:22

Legendary (kody) PC

Wstęp

Legendary to strzelanka FPP wyprodukowana przez zespół Spark Unlimited. W produkcji wcielamy się w złodzieja dzieł sztuki Charles Deckard, który wchodzi w posiadanie Puszki Pandory. Ta ulega otwarciu, w związku z czym teraz musimy uratować cały świat.

Kody do gry

Dodaj parametr “-console” w polu skrót we właściwościach gry (kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie produkcji). Podczas zabawy wciśnij ~, a następnie wpisz jeden z kodów:

  • amunicja - Sentori
  • nieśmiertelność - Make me Super Humman

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 lutego 2015