Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Legendary

Spark Unlimited - twórcy Legendary i Lost Planet 3 kończą z grami wideo

Góral, 5 maja 2015, 09:29

Studio Spark Unlimited, znane z takich produkcji jak Legendary i Lost Planet 3, nie będzie dłużej zajmować się grami wideo. Większość zatrudnionych deweloperów straciła pracę, a kluczowe osoby w firmie skupią się na projektach niezwiązanych z branżą gier.

Premiery gier w Polsce (24-30 listopada)

Vercetti, 1 grudnia 2008, 09:35

Po kilku obfitych tygodniach rodzimi dystrybutorzy zanotowali lekki spadek formy i wypuścili na nasz rynek „zaledwie” dwanaście premierowych tytułów. Mała zadyszka na koniec listopada nie powinna jednak wpędzić nikogo w ponury nastrój, bo wraz z nastaniem grudnia półki polskich sklepów zaleją przedświąteczne, spektakularne nowości.

LEM na temat nadużyć w promocji gry Legendary

Przemysław Zamęcki, 23 października 2008, 09:37

Przed kilkoma dniami firma CD Projekt umieściła w naszym serwisie oficjalną informację prasową dotyczącą mającej ukazać się w pierwszej połowie listopada gry Legendary. W notce znalazło się pewne stwierdzenie sugerujące, że za stworzenie tego tytułu odpowiada firma znana z produkcji serii Call od Duty. Na tę sytuację postanowił zareagować pan Maciej Turski z firmy Licomp Empik Multimedia, który postanowił sprostować, jego zdaniem jawne nadużycie ze strony konkurencji.

Atari publikuje europejski plan wydawniczy

Jiker, 21 października 2008, 13:15

Koncern Atari, zarządzany odgórnie przez francuskie Infogrames, opublikował swój najnowszy plan wydawniczy przeznaczony dla Europy. Wśród zawartych w nim tytułów możemy wyróżnić kilka pozycji, które mają szanse osiągnąć wysoką sprzedaż, a tym samym przynieść firmie pokaźny zastrzyk gotówki.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 sierpnia 2008)

Przemysław Zamęcki, 4 sierpnia 2008, 10:32

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór wiadomości ważnych i mniej ważnych, ale zawsze podanych w możliwie najkrótszy i najbardziej przystępny sposób. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o premierach nowego FlatOuta i Legendary, zapowiedzi Battle Fantasia, nowościach na PSP, becie Red Alert 3, Red Faction: Guerrilla i innych. Zapraszamy do lektury.

Atari europejskim wydawcą Legendary: The Box

Elrond, 11 października 2007, 10:30

Przedstawiciele firmy Atari poinformowali o podpisaniu porozumienia z Gamecock Media Group, dzięki któremu w portfolio korporacji wydającej m.in. Wiedźmina, zagości gra Legendary: The Box. Umowa ta dotyczy jednakże tylko terytoriów PAL, czyli głównie Europy, Australii i Afryki. Tytuł ten pojawi na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji (PS3 oraz Xbox 360) latem przyszłego roku.

GOL na E3: Testujemy Insecticide, Mushroom Men, Sabotage i Legendary: The Box

Łosiu, 12 lipca 2007, 17:25

Spotkałem się z przedstawicielami czterech zespołów developerskich odpowiedzialnych kolejno za gry: Insecticide, Mushroom Men, Sabotage i Legendary: The Box.

Zapowiedziano grę Legendary: The Box

Metatron, 10 lipca 2007, 16:59

Firma Gamecock Media Group zapowiedziała wydanie gry FPS Legendary: The Box, najnowszej produkcji studia Spark Unlimited, w którego skład wchodzą osoby mające spore doświadczenie w tworzeniu przedstawionych z perspektywy pierwszej osoby strzelanin, takich jak popularne serie Call of Duty oraz Medal of Honor.