Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Postacie | Kryształowa Czaszka Akt I poradnik LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Postacie

Indiana Jones - Postacie - Kryształowa Czaszka Akt I - LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry

Indiana Jones

Koszt: brak

Indiana to główny bohater dostępny od początku rozgrywki. Posiada bicz, przy pomocy którego może atakować przeciwników, wiązać ich oraz zaczepiać się o różne elementy otoczenia i docierać w miejsca niedostępne dla innych bohaterów.

Mac - Postacie - Kryształowa Czaszka Akt I - LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry

Mac

Koszt: brak

Drugi z bohaterów dostępny od początku przygody. Mac posiada pistolet, który przydaje się nie tylko do walki z przeciwnikami, ale również do strzelania w tarcze i tym podobne obiekty.

Woźny - Postacie - Kryształowa Czaszka Akt I - LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry

Woźny

Koszt: brak

Woźny dołącza do naszej ekipy po misji Rzeź w Hangarze . Posiada miotłę, którą może atakować przeciwników, ale oprócz tego nie ma jakichś szczególnych zdolności.

Mutt - Postacie - Kryształowa Czaszka Akt I - LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry

Mutt

Koszt: brak

Mutt dołącza do nas po misji Kawiarnia Chaos . Główną zaletą Mutta jest klucz, przy pomocy którego jest w stanie naprawić dosłownie każdą uszkodzoną rzecz. Narzędzie to okazuje się też bardzo skuteczne podczas walk z przeciwnikami.

Rosjanin (przebranie amerykańskie) - Postacie - Kryształowa Czaszka Akt I - LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry

Rosjanin (przebranie amerykańskie)

Koszt: 15,000

Rosyjskiego żołnierza można zakupić w jednostce wojskowej, po uprzednim pokonaniu kilku tego typu przeciwników. Dzięki swojemu mundurowi postać ta z powodzeniem przechodzi przez kontrole na posterunkach, otrzymując dostęp do terenów niedostępnych dla innych postaci.

Rosyjski kopacz - Postacie - Kryształowa Czaszka Akt I - LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry

Rosyjski kopacz

Koszt: 30,000

Postać ta jest w zamkniętej jednostce wojskowej, do której można dostać się wyskakując z samolotu. Zanim będziesz mógł ją kupić, musisz rozprawić się małym oddziałem rosyjskich kopaczy. Kopacz posiada szpadel, którym może wykopywać różne przedmioty, na przykład norę świstaków, znajdującą się z prawej strony bazy.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie