Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Argonauts - poradnik do gry

Rise of the Argonauts - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jolkos - misje główne | Solucja | Rise of the Argonauts poradnik Rise of the Argonauts

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Jolkos

Początek gry to właściwie samouczek, w trakcie którego poznasz techniki walki dostępną bronią oraz będziesz miał okazję na zdobycie kilku czynów związanych z zabiciem konkretnej liczby wrogich żołnierzy - Jolkos - misje główne | Solucja | Rise of the Argonauts - Rise of the Argonauts - poradnik do gry

Początek gry to właściwie samouczek, w trakcie którego poznasz techniki walki dostępną bronią oraz będziesz miał okazję na zdobycie kilku czynów związanych z zabiciem konkretnej liczby wrogich żołnierzy. Wybrane w trakcie prologu odpowiedzi i decyzje nie będą miały żadnego wpływu na późniejszy rozwój wypadków.

Misje główne

1. Porozmawiaj z Herkulesem

Jazon nie potrafi zaakceptować losu, jaki spotkał jego ukochaną. Rozpacz jednak nie przesłania całkowicie jego myśli. Być może Herkules będzie wiedział o czymś, co pozwoli przywrócić do życia biedną Alceme.

1 - Jolkos - misje główne | Solucja | Rise of the Argonauts - Rise of the Argonauts - poradnik do gry

 

2. Zapytaj Argosa o Delphi

Czyn: Enlisted Argos

Herkules podpowie Jazonowi, że pomóc może mu jedynie wyrocznia, która rezyduje na wyspie Delphi. Jednak nikt nie na drogi do tego miejsca. Dlatego też musisz udać się do doków i porozmawiać z Argosem, który udzieli ci kolejnych informacji. Najpierw jednak musisz dostać się na statek. W dokach porozmawiaj z Nestusem, który zawiezie cię na miejsce.

2 - Jolkos - misje główne | Solucja | Rise of the Argonauts - Rise of the Argonauts - poradnik do gry

 

3. Rozpraw się z Xeno

Czyn: Duelist

Nagroda: Wavebreaker

Kiedy wejdziesz po raz pierwszy wejdzie do sali tronowej, zatrzyma cię kapitan Idas. Zapytaj go o problemy w wiosce, a żołnierz przekaże informację o awanturze, jaką wywołał niejaki Xeno, obwiniający Jazona za śmierć brata w trakcie napadu.

3 - Jolkos - misje główne | Solucja | Rise of the Argonauts - Rise of the Argonauts - poradnik do gry

 

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie