Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gears of War 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Gears of War 2 - poradnik do gry

Gears of War 2 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Witam serdecznie w poradniku do jednej z najlepszych gier 2008 roku. Gears of War 2 pod niemal każdym względem okazał się jeszcze lepszy od poprzednika. W poradniku znajdziesz zarówno sam opis przejścia gry, jak i sposoby na walkę z bossami. Dzięki niemu znajdziesz również wszystkie czterdzieści jeden ukrytych przedmiotów oraz poznasz wymagania stawiane przez achievementy. Miłej zabawy.

Przemek "g40st" Zamęcki

Porady ogólne

  • Nie śpiesz się. Gears of War 2 jest grą, w której główny nacisk położony jest na wykorzystywanie zasłon i stopniowe eliminowanie wrogów.
  • Jeżeli miałeś już styczność z pierwszą częścią Gears of War, zacznij zabawę co najmniej od normalnego poziomu trudności. W porównaniu do niej bowiem, został on nieco obniżony i na nowicjuszu gra przechodzi się właściwie sama.
  • Bardzo ważne jest, abyś szybko zrozumiał na czym polega aktywne przeładowanie broni. Skraca to nie tylko czas potrzebny na dokonanie tej czynności, ale pozwala również części obecnych w magazynku kul mieć większą siłę rażenia. Najlepsze rezultaty aktywne przeładowanie przynosi w momencie naciśnięcia przycisku RB tuż przed osiągnięciem przez wskaźnik pierwszego punktu na widocznej w prawym górnym rogu skali.

Autor Poradnika

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej


Informacje o Gears of War 2 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 41, ilustracje: 463 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Gears of War 2 - poradnik do gry